0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ

Worldlan Bilişim Teknolojileri

Worldlan Bilişim Teknolojileri

     Worldlan Bilişim Teknolojileri Şubat 2007 yılında Batman'da Bilişim Sistemleri konusunda  hizmet vermek üzere kurulmuştur. Daha sonra faaliyet alanlarına CCTV (Güvenlik Kamera) Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri, Çevre Güvenlik Sistemleri, Otomasyon Sistemleri ve Güç Elektroniği ürünlerini eklemiştir.


     Worldlan Bilişim Teknolojileri Bugüne Kadar Her Zaman En iyiyi ve En kaliteliyi Siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duyar. Güvenlik alanında En kaliteli markalarla çalışmak ve En kaliteli sistemleri Sizlere sunmak adına Bosch Güvenlik SistemleriActi Güvenlik SistemleriSamsung Güvenlik Sistemleri, EDS marka Ürünlerle sizlere en iyiyi sunmaya çalışmaktayız. Araç Takip sistemlerinde Batman Arvento Yetkili Bayisi, Bariyer sistemlerinde Alman Malı ELKA, Siemens Sistemler ile hizmet vermekteyiz. Araç Altı Sistemlerinde Yine en kaliteliyi sizlere sunmaktayız. Kablosuz Veri aktarım ve Görüntü Sistemlerinde REDLİNE ile Kilometrelerce uzaklıktaki mesafeleri ortadan kaldırmanın en kolay ve pratik yolu. 

     Firmamız Batman Güvenlik Sistemleri alanında Öncü Firma Olmaya Devam Etmektedir.

     Kurulduğu günden bu yana kusursuz bir hizmet sunmak için odaklanan Worldlan Bilişim Teknolojileri altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Müşterilerine, kaliteli hizmet sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır Worldlan Bilişim Teknolojileri yaptığı işin kalitesine güvenerek ve teknolojiyide bünyesinde bulundurarak siz müşterilerine tam donanımlı bir hizmet sunuyor


 

     "Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini" esas alan Worldlan Bilişim Teknolojileri, kaliteden ödün vermeden, en iyiyi, en uygun fiyatla ve en kısa sürede müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Bugün geniş ürün yelpazesi ve stokları ile Worldlan Bilişim Teknolojileri Batman'da sektörün lideri konumundadır.

© 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
www.worldlanbilisim.com.tr