0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ

a&s Türkiye Güvenlik Dergisinde Worldlan Bilişim Teknolojileri

                  a&s Türkiye Güvenlik Dergisi 4 kıtada 144 ülkede yayınlanan a&s International’ın Türkiye baskısı olan a&s Türkiye, 2008 Eylül ayından itibaren yılda 6 sayı olarak yayınlanmaktadır. Kapsam olarak  elektronik güvenlik ve yangın güvenliği ile ilgili tüm ürün ve hizmetleri inceleyen ve sektördeki gelişmelere yer veren derginin amacı:

  • Sektörün gittikçe büyüyen hacmine ivme kazandırmak,
  • Dünyadaki yeni ürünler ve uygulamalar hakkında en hızlı şekilde bilgiye ulaşılmasını sağlamak,
  • Ürünlerin nerelerde, ne şekilde kullanılacağının son kullanıcıya, bayilere anlatmak,
  • Ülkemizdeki örnek projeler ile bir çok yeni uygulamaya destek sağlamaktır.
               a&s Türkiye Güvenlik Dergisinin bu ayki sayısında Firmamızın yapmış olduğu Batman İl Jandarma Komutanlığı İçin İp Güvenlik Çözümü var.
Dergi yapılan iş ile ilgili hem fotoğraflar hemde kullanılan ürünler ile ilgili detaylı bilgilere yer vermiş. Batmanımızı bu gibi profesyonel işlerde hem Türkiye'ye hem de derginin yayınlanmakta olan 144 Ülkesine de bu şekilde tanıtmaktan gurur duyarız. Güvenlik alanında her zaman yeni ve güncel teknolojileri kullanan firmamız bu sayede Batmanı vede Kendi ismini ve Kalitesini Türkiye ve diğer 144 Ülkeye duyurmuş oldu.

               Dergide yer aldığımız sayfalar ile alakalı bölümleri galerimize eklemiş durumdayız. Haberi okumak isteyen siz değerli ziyaretçilerimiz Galeriler bölümünden ilk sırada yer alan  a&s Türkiye Güvenlik Dergisinde Worldlan Bilişim Teknolojileri alanını tıklayarak bakabilir ve detayları okuyabilirler.
 

© 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
www.worldlanbilisim.com.tr