0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ
AXİS Camera Station S1048 Kaydedici
Ürün Kodu: S1048
Ürün Grubu: CCTV Sistemleri
Marka: Axis
Kurulum kolaylığı
Önceden
Optimize edilmiş donanım
Birinci sınıf destek
Yüksek Çözünürlüklü gözetim
Axis Kamera İstasyonu dahil
 • Teknik Özellikler
 • AXİS Camera Station S1048 Kaydedici out-of-box hazır raf sunucusu güvenilir Yüksek Çözünürlüklü gözetim için optimize edilmiştir. Axis S1048 tüm gerekli yazılım ile önceden yüklenmiş ve yükleme süresini en aza indirmek için önceden yapılandırılmış. Axis geniş ürün portföyünden kameralar, ekranlar ve masaüstü terminal ile tamamlanmış bir tıkaç oluşturur ve etkin gözetim ihtiyaç duyulan orta ölçekli için çözüm yüklemeler oyna.

  Out-of-the-box hazır

  Axis S1016 herhangi bir ofis ortamında hızlı kurulum için tasarlanmıştır. Kayıt cihazı, 16 Kanal Axis Kamera İstasyonu ve video yönetim yazılım lisansları ve diğer gerekli sistem yazılımı ile önceden yüklenmiş.Kamera ve depolama yapılandırmaları gibi sistem ayarları ileri Sistem Kurulumu basitleştirmek için önceden yapılandırılmıştır.

  Maksimum güvenilirlik

  Sabit disk ve grafik kartı gibi depolama kapasitesi gibi donanım bileşenleri güvenilir yüksek çözünürlüklü gözetim için taleplerini karşılamak için optimize edilmiştir. Çözüm kapsamlı bir şekilde mükemmel ürün bizim geniş maç için test edilir.

  Birinci sınıf destek

  Multi-satıcı çözümler için sorun giderme ve destek ürün garanti olunca zor olabilir. Tek temas noktası olarak Axis ile, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun hızlı ve etkin bir şekilde ele alınacaktır emin olabilirsiniz. Son derece deneyimli 100'den fazla Teknik Destek mühendisleri, dünya çapında ekibimiz ihtiyacınız olan her an nerede olursanız olun, size uzman yardımı sağlayabilir. Axis S10 Kaydediciler 3 yıl donanım garantisi ve çoğu ülkede, merkezi bir yerinde sunuyoruz donanım değiştirme hizmeti– geleneksel garanti değiştirme işlemleri üzerinde değerli bir yararı vardır.

  Axis Kamera etkin gözetleme İstasyonu

  AXİS Camera Station, sezgisel bir kullanıcı arayüzü Canlı-Görünüm düzeni, site haritaları, güçlü olay yapılandırma, etkin alarm yönetimi ve duyarlı KAMERA kontrol esnek gibi etkili gözetim için gerekli tüm özellikleri sunuyor. Güvenli ihracat için delil hızlı inceleme ve alma sezgisel zaman çizelgesi görüntüleme
   

  Desteklenen diller

  EKSEN Kamera İstasyonu İngilizce dil desteği, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Lehçe, Rusça, Korece, Japonca, Çince, İsveççe, Danca, Türkçe, Arapça ve Farsça vardır.

  1
   
  EKSEN S1048-bir kapalı kutu hazır, 48 kanallı server EKSEN Kamera İstasyonu ve video yönetim yazılımı ile önceden yüklenmiş raf.
  2
   
  Gözetleme istasyonu forma EKSEN S1032 S9001 Masaüstü Terminal EKSENİ ile tamamlandı, çoklu monitör desteği ile AXİS Camera station, bir istemci ile önceden yüklenmiş.
  3
   
  Mükemmel maçlar Eksen AXİS Camera Station ağ ürünleri ve ürün özellikleri geniş bir yelpazede, 360º gibi bir istemci ile de-çözgü, Multi-streaming görünüm ve Eksen Koridor biçim bakış kaydı.
  4
   
  Ethernet Üzerinden Güç (PoE) Switch ağ üzerinden kameralar için güç sağlar. Kesintisiz Güç Kaynağı desteği (UPS) elektrik kesintisi durumunda bile sistem uptime güvence altına alacaktır.
  5
   
  AXİS Camera Station kurumsal ağ ya da İnternet üzerinde etkili bir şekilde uzaktan izleme ve herhangi bir yerden kontrol sağlayan Axis ağ video ürünleri yönetmenize olanak sağlar.
  6
   
  EKSEN Kamera İstasyonu ve Axis network kameralar siteler dağınık birkaç yüklenebilir. Tüm sitelerin yönetim ve işletim sisteminde herhangi bir EKSEN Kamera İstasyonu istemci yapılabilir.
   

   


  © 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
  www.worldlanbilisim.com.tr