0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ
AXİS S10 Kaydedici Serisi
Ürün Kodu: S10
Ürün Grubu: CCTV Sistemleri
Marka: Axis
Kurulum kolaylığı
Optimize edilmiş donanım
Yüksek Çözünürlüklü gözetim
Kapsamlı destek
Axis Kamera İstasyonu dahil
 • Teknik Özellikler
 •  

  •  
   
  •  
  •  
  Out-of-box hazır kayıt çözümleri

  Kamera İstasyonu ve AXİS S10 Kaydedici Serisi güvenilir Yüksek Tanımlı izleme için ağ video kayıt cihazları bir dizi oluşturmaktadır. Axis S10 kayıt cihazları lisansları da dahil olmak üzere gerekli tüm yazılım ile önceden yüklenmiş ve yükleme süresini en aza indirmek için önceden yapılandırılmıştır. Geniş ürün portföyü ve monitör Eksen kamera ile tamamlamış aktif gözetim ihtiyaç duyulan orta ölçekli tesisler 64 kanal için tak ve çalıştır bir çözüm oluştururlar.

  Birinci sınıf destek

  Son derece deneyimli 100'den fazla Teknik Destek mühendisleri, dünya çapında ekibimiz ihtiyacınız olan her an nerede olursanız olun, size uzman yardımı sağlayabilir. Axis S10 Kaydediciler 3 yıl donanım garantisi ve çoğu ülkede, merkezi bir yerinde sunuyoruz donanım değiştirme hizmeti– geleneksel garanti değiştirme işlemleri üzerinde değerli bir yararı vardır.

  Maksimum güvenilirlik

  Donanım bileşenleri güvenilir yüksek çözünürlüklü gözetim için taleplerini karşılamak için optimize edilmiştir. Daha sistemi korumak için sunucular, RAID, yedek güç kaynakları olarak üç yıl donanım ve yazılım desteği sağlamak uptime.

  Etkili gözetim için Axis Kamera İstasyonu içerir

  AXİS Camera Station sunar sezgisel bir kullanıcı arayüzü sağlamak için gerekli tüm özelliklere sahip etkili bir gözetim gibi esnek Canlı-Görünüm düzeni, site haritaları, güçlü olay yapılandırma, etkin alarm yönetimi ve duyarlı KAMERA kontrol.

    Axis S1016 Axis S1032 Axis S1048
  Model İş istasyonu Rack server Rack server
  AXİS Camera station Evet Evet Evet
  İşletim sistemi Microsoft Windows 7 Profesyonel Gömülü Microsoft Windows 7 Profesyonel Gömülü Microsoft Windows 7 Profesyonel Gömülü
  Önceden yüklenmiş lisans 16 32 48
  Depolama 2 x 3 TB (3 TB RAID sonrası boşluk kullanılabilir) 4 x 3 TB (RAID 9TB sonra boşluk kullanılabilir) 5 x 4 TB (16TB RAİD sonra boşluk kullanılabilir)

   

  Desteklenen üçüncü parti çözümler

  Ve EyeSpyFX viewer uygulaması ile iPad ya da Android telefonu iPhone AXİS Camera Station sisteminizdeki kamera izleme ve kontrol.

   

  İndir

   

  İndir
   
   

   

  © 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
  www.worldlanbilisim.com.tr