0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ
AXİS S1016 Kamera Kaydedici
Ürün Kodu: S1016
Ürün Grubu: CCTV Sistemleri
Marka: Axis
Kurulum kolaylığı
Önceden
Optimize edilmiş donanım
Birinci sınıf destek
Yüksek Çözünürlüklü gözetim
EKSEN Kamera İstasyonu dahil
 • Teknik Özellikler
 • AXİS Camera Station S1016 Kaydedici out-of-box hazır bir iş istasyonu güvenilir Yüksek Çözünürlüklü gözetim için optimize edilmiştir. Axis S1016 tüm gerekli yazılım ile önceden yüklenmiş ve yükleme süresini en aza indirmek için önceden yapılandırılmış. Geniş ürün portföyü ve monitör Axis kamera ile tamamlanmış bir tıkaç oluşturur ve etkin gözetim ihtiyaç duyulan orta ölçekli tesisler için çözüm, genellikle 10-24 kameralar oynamak.

  Out-of-the-box hazır

  Axis S1016 herhangi bir ofis ortamında hızlı kurulum için tasarlanmıştır. Kayıt cihazı, 16 Kanal EKSEN Kamera İstasyonu ve video yönetim yazılım lisansları ve diğer gerekli sistem yazılımı ile önceden yüklenmiş.Kamera ve depolama yapılandırmaları gibi sistem ayarları ileri Sistem Kurulumu basitleştirmek için önceden yapılandırılmıştır

  Maksimum güvenilirlik

  Sabit disk ve grafik kartı gibi depolama kapasitesi gibi donanım bileşenleri güvenilir yüksek çözünürlüklü gözetim için taleplerini karşılamak için optimize edilmiştir. Çözüm kapsamlı bir şekilde mükemmel ürün bizim geniş maç için test edilir.

  Birinci sınıf destek

  Multi-satıcı çözümler için sorun giderme ve destek ürün garanti olunca zor olabilir. Tek temas noktası olarak Eksen ile, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun hızlı ve etkin bir şekilde ele alınacaktır emin olabilirsiniz. Son derece deneyimli 100'den fazla Teknik Destek mühendisleri, dünya çapında ekibimiz ihtiyacınız olan her an nerede olursanız olun, size uzman yardımı sağlayabilir. Axis S10 Kaydediciler 3 yıl donanım garantisi ve çoğu ülkede, merkezi bir yerinde sunuyoruz donanım değiştirme hizmeti– geleneksel garanti değiştirme işlemleri üzerinde değerli bir yararı vardır.

  Axis Kamera etkin gözetleme İstasyonu

  AXİS Camera Station, sezgisel bir kullanıcı Canlı-Görünüm düzeni, site haritaları, güçlü olay yapılandırma, etkin alarm yönetimi ve duyarlı KAMERA kontrol esnek gibi etkili gözetim için gerekli tüm özellikleri interfaceproviding sunmaktadır. Güvenli ihracat için delil hızlı inceleme ve alma sezgisel zaman çizelgesi görüntüleme ve etkin bir video araması etkindir. Axis S1016 en iyi sistem bakış için çoklu ekran bağlantısı destekler


  © 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
  www.worldlanbilisim.com.tr