0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ
AXİS S9001 Masaüstü Terminal
Ürün Kodu: S9001
Ürün Grubu: CCTV Sistemleri
Marka: Axis
Kurulum kolaylığı
Önceden
Optimize edilmiş donanım
Yüksek Çözünürlüklü gözetim
Kapsamlı destek
EKSEN Kamera İstasyonu dahil
 • Teknik Özellikler
 • Kamera İstasyonu ve AXİS S9001 Masaüstü Terminal gözetleme istasyonunun S1032 veya Axis S1048 kaydediciler set-up hızlı etkinleştirmek için Axis bir tamamlayıcısı olduğunu. Terminal AXİS Camera Station, bir istemci ile önceden yüklenmiş ve yükleme süresini en aza indirmek için önceden yapılandırılmış.

  Out-of-the-box hazır

  Axis S9001 hızlı kurulum için tasarlanmıştır. Terminal tüm gerekli yazılım Axis Kamera İstasyonu ve video yönetim yazılımı istemci sunucuya hızlı bağlantı sağlamak için de dahil olmak üzere önceden yüklenmiş. Kamera ve depolama yapılandırmaları gibi sistem ayarları ileri Sistem Kurulumu basitleştirmek için önceden yapılandırılmıştır. Axis S9001 optimal bakış için birden çok monitör destekler. Uluslararası klavye ve mouse dahildir.

  Maksimum güvenilirlik

  Sabit disk ve grafik kartı gibi depolama kapasitesi gibi donanım bileşenleri güvenilir yüksek çözünürlüklü gözetim için taleplerini karşılamak için optimize edilmiştir. Daha sistemi korumak için çalışma süresi, paket paket üç yıl donanım ve yazılım desteği vardır.

  Kamera İstasyonu ve AXİS S9001 Masaüstü Terminal Axis S1032 ve Axis S1048 ile server yüklemeleri tamamlamak için bir seçenek olarak kullanılabilir

   


  © 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
  www.worldlanbilisim.com.tr