0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ
KNX Modülü
Ürün Kodu: KNXM
Ürün Grubu: Akıllı Ev Sistemleri
Marka: Zipato

KNX ek modülü KNX ağını Zipato ağına ekler, dayanıklı KNX sistemlerine Zipato kural oluşturma ve uzaktan kontrol yeteneklerini kazandırır.
 • Teknik Özellikler
 • KNX ile Kablolu Altyapıya Tam Destek Sağlayın  KNX ek modülü KNX ağını Zipato ağına ekler, dayanıklı KNX sistemlerine Zipato kural oluşturma ve uzaktan kontrol yeteneklerini kazandırır.


  KNX modülü, Zipato ağının KNX cihazlarını kapsayacak şekilde genişlemesini sağlar. Modül, ağa KNX seri BAOS 820 modülü aracılığıyla bağlanır. İçinde bulundurduğu KNX alıcı/vericinin yanı sıra onaylı KNX mikrokontrolöre sahiptir ve cihazı bus hattından elektriksel olarak izole eder. Modül içerisindeki haberleşme FT1.2 seri protokolü üzerinden gerçekleşir.


  KNX BAOS (Bus Access and Object Server) Module 820, KNX/EIB için hem telegraf hem de data noktalarında arayüz görevi görür (KNX Uygulama Katmanı). Bu şekilde, KNX cihazları Zipato ağına bağlanarak tüm ev otomasyon sisteminin katma değerli faydalarından ve Zipato Kural Oluşturma sisteminden yararlanmaya ve diğer IP, Z-wave, X10, Zigbee gibi sensör/cihazlarla iletişim kurmaya başlarlar.

  © 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
  www.worldlanbilisim.com.tr