0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ
Yedekleme Ek Modülü
Ürün Kodu: YEM
Ürün Grubu: Akıllı Ev Sistemleri
Marka: Zipato
Akıllı ev sistemlerinin en önemli faydası artan ev güvenliği ve emniyetidir. Ev güvenliğinde ise en kritik konu, elektrik kesintisi ve internet kesintilerine karşı yedekleme senaryolarının oluşturulmasıdır.
 • Teknik Özellikler
 • Zipabox’ı Yenilmez Bir Güvenlik Kontrol Ünitesine Dönüştürün  Akıllı ev sistemlerinin en önemli faydası artan ev güvenliği ve emniyetidir. Ev güvenliğinde ise en kritik konu, elektrik kesintisi ve internet kesintilerine karşı yedekleme senaryolarının oluşturulmasıdır.  Yedekleme ek modülü ile, Zipabox elektrik kesintilerinde dahi 24 saate kadar çalışmaya devam eder ve evinizin kontrol ve güvenliği kesintisiz devam eder. Buna ek olarak, internet kesildiğinde 3G USB stick ile kesintisiz bağlantı sunar.  Operatörlerin 3G data servisleri için özel indirimler sunduğu düşünüldüğünde, en uygun güvenlik yedekleme yöntemini sunmaktadır.


  Önemli Bazı Öneriler:


  Ek modülü nereye monte etmeliyim?    

  Lego gibi Zipabox'a kolayca monte ediniz.


  Kaç tane yedekleme ünitesine ihtiyacım var?  

  Sadece 1 adet.


  Bilmem gereken başka neler var?
  Yedekleme ek modülü her zaman Zipabox'un 1. slotuna yerleştirilmelidir. Zipabox'a monte edilecek ilk kutu Yedekleme modülü olmalıdır. İhtiyaç halinde diğer ek modüller Yedekleme ek modülüne monte edilebilirler.

  © 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
  www.worldlanbilisim.com.tr