0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ
YÜZ TANIMA SİSTEMİ
Ürün Kodu: Yüz Tanıma
Ürün Grubu: Personel Devam Kontrol
Marka: No Name
Yüz tanıma sistemleri günümüzde personel takip sistemi ve kapı geçiş kontrol sistemleri kullanımının artmasıyla daha da talep görmeye başlamıştır. Yüz tanıma sistemini cazip hale getiren hızlı yüz tanıma, üst düzey güvenlik ve temas olmadığı için yüz tanıma cihazının uzun ömürlü olmasıdır.
 • Teknik Özellikler
 • Yüz tanıma sistemleri günümüzde personel takip sistemi ve kapı geçiş kontrol sistemleri kullanımının artmasıyla daha da talep görmeye başlamıştır. Yüz tanıma sistemini cazip hale getiren hızlı yüz tanıma, üst düzey güvenlik ve temas olmadığı için yüz tanıma cihazının uzun ömürlü olmasıdır.

  PERKOTEK, kendi markası olan Magic Face ile en çok satılan ve en çok tercih edilen yüz tanıma sistemi olmayı başarmıştır. Magic Face yüz tanıma sistemlerini diğerlerinde ayıran belirgin özellikler; çok karanlık ve çok aydınlık gibi farklı ışık yoğunluğundaki ortamlarda çalışabilmesi, talebe göre yüz tanıma kapasitesi seçenekleri, yüzdeki bakılacak nokta sayısının arttırılabilmesi ile üst düzey güvenli geçişin sağlanması, yüz tanıma kamerasının yüksek çözünürlüklü olması, yüz tanıma cihazlarının 7/24 call center dan destek alabilmesi, uygun satış sonrası tamir bedelleri ve ikinci el değerini korumasıdır.

  YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ

  Yüz tanıma okuyucularını personel takip sistemi, turnike geçiş kontrol sistemi, kapı açma, yemekhane takip ve fitness spor salonu üye takip amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Magic Face yüz tanıma cihazları yüz okuma ile birlikte aynı zamanda proximity kart, parmak izi ve şifre ile geçiş imkanı sağlayan modellerede sahiptir. Yüz tanıma sistemi fiyatları konusunda iddialı olan firmamızın yüz tanıma modellerini aşağıdan inceleyebilir firmanız kullanımı için en uygun yüz tanıma sistemini belirleyip fiyat listesini satış müdürlerimizden isteyebilirsiniz.

  © 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
  www.worldlanbilisim.com.tr