0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ
PLANET,ISW-621T Serisi,4 Port
Ürün Kodu: PLANET,ISW-621T Serisi,4 Port
Ürün Grubu: Switchler
Marka: Planet
Cihaz üzerinde en az 4 port 10/100Base-T+1 adet 100Base-FX,Singlemode port
bulunacaktır.
Cihaz -40+75C sıcaklık aralıklarında çalışabilmelidir.
Cihaz üzerinde LINK ve HIZ durumlarını gösteren LED’ler bulunmalıdır
  • Teknik Özellikler
  • Cihaz üzerinde en az 4 port 10/100Base-T+1 adet 100Base-FX,Singlemode port bulunacaktır. .Cihaz -40+75C sıcaklık aralıklarında çalışabilmelidir. .Cihaz üzerinde LINK ve HIZ durumlarını gösteren LED’ler bulunmalıdır. .Cihazın tüm portlarında Auto-MDI/MDI-X desteği olmalıdır. .Cihaz en az 2K MAC adres tablosuna sahip olmalıdır. .Cihazın backplane kapasitesi en az 1Gbps olmalıdır. .Cihazın performansı en az 0.74Mpps olmalıdır. .Cihaz endüstriyel tip olmalı ve RAY’a monte edilebilmelidir. .Cihaz IEC60068-2-32 (Free Fall) IEC60068-2-27 (Shock) IEC60068-2-6 (Vibration) endüstri standartlarına sahip olacaktır. .Cihaz 12-48V DC voltaj ile çalışabilmeli ve cihazla birlikte uygun güçte endüstriyel RAY montajlı güç adaptörü verilecektir. .Cihaz en az IP-30 koruma sınıfına sahip olmalıdır. .Cihaz 6KV ESD ve EFT korumasına sahip olacaktır. .Cihaz ters voltaj koruma özelliğine sahip olmalıdır

    © 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
    www.worldlanbilisim.com.tr