0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ
RDL-5000
Ürün Kodu: Rdl 5000
Ürün Grubu: Wimax Sistemler
Marka: Redline
-5000 RDL (PTP) noktasal hizmetler için 6 nokta ve kanal için kapasiteli kablosuz aktarım-ultra yüksek güvenilik sağlar.

RDL-5000 çok düşük gecikme, sistemi şeffaf LAN, ETİKET, Metro Ethernet hizmetleri, VoIP ve yüksek çözünürlüklü video da dahil olmak üzere birden çok TCP/IP tabanlı hizmetlerin taşınması için kullanılır.
 • Teknik Özellikler
 • RDL-5000

  -5000 RDL (PTP) noktasal hizmetler için 6 nokta ve kanal  için kapasiteli  kablosuz aktarım-ultra yüksek güvenilik sağlar.
   
  -RDL-5000 çok düşük gecikme, sistemi şeffaf LAN, ETİKET, Metro Ethernet hizmetleri, VoIP ve yüksek çözünürlüklü video da dahil olmak üzere birden çok TCP/IP tabanlı hizmetlerin taşınması için kullanılır.

  -Sıfır bir kayıp ve düşük güç tüketimi ile RDL-5000 sistem için 800 Mbps hacmi kadar hava hitless üzerinde olan bağlantılar için kullanılmakta ve kurulumu çok basittir.

   


  ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

  • Veri için eşzamanlı hizmetleri desteklemektedir. yüksek verimlilik, video ve ses aktarımlarında eşsiz bir cihaz.
  • Yağmur solmaya için Hitless modülasyon dengeler ve çoklu etkilerini tüm hava koşullarında güvenilir çalışma sağlamaktadır.
  • Özel frekanslı diplexers süper performans ayarlı, işlem hacmi ve aralığı ile sorunsuz çalışma performansı sunmaktadır.
  • Sekiz-seviye QoS kullanarak esnek SLA desteklidir.
  • Aşırı sıcaklık ve çevre şartlarında güvenilir çalışma için dayanıklı-hava muhafazası vardır.
  • Havadan izleme, yapılandırma ve yazılım anahtarlı özelliği fiziksel erişim olmadan yükseltmeleri etkinleştirmek mümkündür.


  ÜRÜN TAMAMLAR
  RDL-5000 kablosuz taşıma çözümleri antenler, Kablolar, montaj donanımı ve güç kaynakları da dahil olmak üzere taşıyıcı sınıfı çevre birimleri tam bir çizgi tarafından destekleniyor. Eleman tam bir yönetim ve üzeri için kullanın Redline ClearView NMS uygulama-the-air yazılım yükseltmeleri.

  BİRLEŞİK KÜRESEL ÇÖZÜMLER
  Redline insanlar ve her yerde akıllı cihazlar için hızlı bağlantı güvenli, güvenilir, yüksek sağlayan yelpazesinde, şirket genelinde ve dünya genelinde gerçekten Birleşik kablosuz ağ çözümü sağlar.


  © 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
  www.worldlanbilisim.com.tr