0488 214 54587/24 ÇÖZÜM MERKEZİ

Kurumsal

Worldlan Bilişim Teknolojileri

     Worldlan Bilişim Teknolojileri Şubat 2007 yılında Batman'da kurulmuş olup Batman ve Tüm Türkiye'ye Bilişim Sistemleri, Kamera sistemleri, Güvenlik sistemleri, Araç Takip sistemleri, Road Blocker sistemler, Araç altı Okuma sistemleri, Yüz Tanıma sistemleri, Akıllı Analiz Sistemleri, Yangın Algılama sistemleri, Access Kontrol sistemler,Güç Elektroniği ve Güneş Panelleri sistemleri konusunda  hizmet vermek üzere kurulmuştur.


     Worldlan Bilişim Teknolojileri 2007 Yılında Kurulmuş Olup Bugüne Kadar Her Zaman En iyiyi ve En kaliteliyi Siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duyar. Güvenlik alanında En kaliteli markalarla çalışmak ve En kaliteli sistemleri Sizlere sunmak adına Bosch Güvenlik Sistemleri, Axis Güvenlik Sistemleri, Termal Kamera SistemleriSamsung Güvenlik Sistemleri, EDS marka Ürünlerle sizlere en iyiyi sunmaya çalışmaktayız. Araç Takip sistemlerinde Batman FiloTürk Yetkili Bayisi, Bariyer sistemlerinde Alman Malı ELKA, Siemens Sistemler ile hizmet vermekteyiz. Araç Altı Sistemlerinde Yine en kaliteliyi sizlere sunmaktayız. Kablosuz Veri aktarım ve Görüntü Sistemlerinde REDLİNE ile Kilometrelerce uzaklıktaki mesafeleri ortadan kaldırmanın en kolay ve pratik yolu. Akıllı Ev Sistemlerinde de Avrupada her yıl ödül alan ve 60 Ülkede ürün satış ve kurulumu yapan Zipato Akıllı Ev Sistemleri ile siz değerli Müşterilerimize en iyiyi sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca Profesyonel sistemlerde kullanılmakta olan Drone cihazlarıda ürün listemize eklenmiştir.

     Firmamız Batman Güvenlik Sistemleri alanında Öncü Firma Olmaya Devam Etmektedir.

     Kurulduğu günden bu yana kusursuz bir hizmet sunmak için odaklanan Worldlan Bilişim Teknolojileri altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Müşterilerine, kaliteli hizmet sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır Worldlan Bilişim Teknolojileri yaptığı işin kalitesine güvenerek ve teknolojiyide bünyesinde bulundurarak siz müşterilerine tam donanımlı bir hizmet sunuyor


     MİSYONUMUZ
Teknolojiyi yakından takip eden firmamız yenilikleri bünyesinde bulunduruyor.
● İşindeki kaliteyi prensip eden Worldlan Bilişim siz müşterilerine kusursuz bir hizmet verme amacı güden firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

     VİZYONUMUZ
● Öncelikli hedefimiz kaliteli iş anlayışımızla birleştirmek.
Profesyonel ve işinin ve ehli kadromuzla tam donanım sağlamak.


     "Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini" esas alan Worldlan Bilişim Teknolojileri, kaliteden ödün vermeden, en iyiyi, en uygun fiyatla ve en kısa sürede müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Bugün geniş ürün yelpazesi ve stokları ile Worldlan Bilişim Teknolojileri Batman'da sektörün lideri konumundadır.

© 2015 Worldlan Bilişim Teknolojileri
www.worldlanbilisim.com.tr